W dniu 16 czerwca 2026 r. ostatni raz przed wakacjami Filię nr 7 odwiedzili uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej nr 12.
W rozmowie o wakacjach i podróżowaniu podjęliśmy ważny temat bezpieczeństwa. Przestrzegaliśmy się wzajemnie przed zagrożeniami jakie mogą nas spotkać w podróży, nad morzem, w górach, nad jeziorem, w lesie, na wsi lub na wyjeździe wakacyjnym. Rozmawialiśmy o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą się wydarzyć podczas letniego wypoczynku oraz o sposobach ich unikania. Mówiliśmy o spotkaniach z nieznajomymi, kontakcie z nieznanymi zwierzętami czy zachowaniu ostrożności podczas burzy, nad wodą, w lesie, na drodze i o tym, jak ważne jest słuchanie rodziców i opiekunów.
Dzieci opowiadały również o swoich wakacyjnych planach oraz zostały zachęcone do zabierania książek w podróż i na wyjazdy z rodzicami.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zajęciach i życzymy bezpiecznych powrotów z wakacji.
![]()









